Hrnčířské trhy

Beroun Trhy v Berouně Pravidelné akce

Založeny byly v roce 1997 berounským výtvarníkem a keramikem Vladimírem Izbickým. Každoročně se konají Jarní hrnčířské a řemeslné trhy a Hrnčířské trhy. Najdete zde širokou nabídku keramiky, porcelánu či uměleckého řemesla z celé republiky i zahraničí.

Konají se vždy v květnu, červnu a v září.

http://www.hrncirsketrhy.cz/ Adresa: Husovo náměstí

Berounské hradby

Beroun Pravidelné akce

Městské slavnosti, které se konají pod hlavičkou MKC Beroun. Nabízí návštěvníkům hudební scénu na Husově náměstí doplněnou o přehlídku malých pivovarů a jarmark, rodinnou zónu v Havlíčkově ulici s divadelním šapitó, soutěžemi pro děti, skákacím hradem, kavárnou i dalšími kratochvílemi a v neposlední řadě také berounskou Promenádu bohému. 

2. sobota v červnu

https://www.mkcberoun.cz/berounske-hradby Adresa: Husovo náměstí

Závodí fest

Beroun Pro děti Pravidelné akce

Multižánrový hudební festival na břehu Berounky se koná každý srpen od roku 2013. Na své si přijdou děti i dospělí, žánrové rozpětí kapel je od folku po elektronické blues. Nechybějí tu ani stánky s občerstvením a nápoji.

https://www.mkcberoun.cz/pravidelne-akce/detail/16

BEKULE

Beroun Pro děti Pravidelné akce

BErounské KUlturní LÉto - kulturní akce pořádané MKC Beroun na venkovních pódiích. Každoročně se BEKULE zahajuje dětským dnem zvaným ŠTULEC. V zahradě Muzea berounské keramiky se pořádají divadla pro děti, na náměstí Joachima Barranda pak promenádní neděle, na nichž vždy od 18 hodin hrají kapely nejrůznějších žánrů. Nově do programu přibyl den plný dechovky, který se koná U Hvězdy.

https://www.mkcberoun.cz/bekule

Advent

Beroun Pro děti Pravidelné akce

Advent v Berouně je zahájen vždy o první adventní neděli velkým podvečerním programem spojeným s rozsvícením vánočního osvětlení na berounském Husově náměstí. Až do konce tohoto svátečního času mohou Berouňané trávit volné chvíle u některého z programů, které připravilo MKC Beroun ve spolupráci s městem i místními organizacemi či spolky. Tradicí je vánoční tržiště v prostoru u kašny. Na náměstí je umístěno i umělé kluziště a kolotoč pro děti.

https://www.mkcberoun.cz/pravidelne-akce/detail/20