Retro music bar U Madly

Beroun Gastronomie Hudební kluby

O víkendu se zde pořádají pravidelné retro disco večery s live Dj’s. Retro music bar je zaměřený na oldies hity 80’- 90’ let, až po milénia.

Bar je pro Vás otevřen i v týdnu, kde si můžete v klidu posedět s přáteli nad sklenkou výborného vína ze soukromého Vinařství Vajbar (Rakvice - Zaječí), ochutnat skvělé míchané koktejly od našich barmanek, velký výběr drinků nebo výbornou kávu značky Hausbrandt. Můžete přijít i na čepovanou Plzeň 12 nebo Kozla 11. Krásné kamenné a cihlové prostory tvoří jedinečnou atmosféru pro zábavu a odpočinek po náročném dni. Bar se pyšní krásnou, prostornou a hlavně zastřešenou zahrádkou, která je otevřená celoročně - nechybí zde v zimě zateplení, teplomety ani deky pro chladnější večery! Bar je klimatizovaný. Vzhledem k tomu, že je kapacita baru o víkendech brzo obsazena, doporučujeme Vám udělat si rezervaci. Více informací naleznete na FB, Instagramu nebo webových stránkách.

https://www.barumadly.cz/ Adresa: Na Ostrově 3/15, Beroun Telefon: (+420) 728 163 133
bar hudební klub

ZanziBar Beroun

Beroun Gastronomie Hudební kluby
https://www.facebook.com/Zanzikforever/ Adresa: Kostelní 2/1, Beroun
bar hudební klub

Rock Club Prdel Beroun

Beroun Gastronomie Hudební kluby

Rocková a metalová živá muzika.

Klub se přestěhoval do nových prostor v suterénu obchodnho centra Hvězda.

https://rokac-prdel-cz.webnode.cz Adresa: Třída Míru 1540 (Pod Hvězdou), Beroun Telefon: (+420) 777 121 801
bar hudební klub

Klubová scéna KD Plzeňka

Beroun Hudební kluby

Vznikla v září 2018 v prostoru bývalé cukrárny, která nebyla původním nájemcem delší dobu využívána. Slouží k pořádání menších akcí a také jako místo setkávání berounských spolků. 

Pravidelně jsou zde pořádány např. přednášky Klubu zdraví, koncerty, besedy, školení a další akce. 

https://www.mkcberoun.cz/provozujeme/detail/17 Adresa: Plzeňská 83/48, Beroun
hudební klub

Kotelna klub

Beroun Hudební kluby
V období pandemie se proměnil objekt bývalé nejprve konírny a později kotelny ve dvoře KD Plzeňka v nový klub. A přestože padlo množství názvů, k industriálnímu charakteru tohoto prostoru nakonec stejně nejlépe sluší prostý název KOTELNA. Takto jej tedy při první zde konané akci, Zahájení Berounského adventu 29. 11. 2020 (z důvodu pandemie online), pokřtil rocker Láďa Křížek.
Výzdobu má, stejně jako na Klubové scéně, ´na svědomí´ Petr Foukal.
Přibližně 1x měsíčně pořádá Městské kulturní centrum Beroun v prostorách klubu koncert žánru převážně jazz/swing/worldmusic.

Vstup do klubu je brankou nalevo od KD Plzeňka.


https://www.mkcberoun.cz/provozujeme/detail/18 Adresa: Plzeňská 83/48, Beroun (vstup brankou vlevo od KD Plzeňka) Telefon: (+420) 732 227 227 Souřadnice: 49.9608072, 14.0647311
bar hudební klub